Przepisane.pl

Strona powstała z myślą dzielenia się naszymi (zawsze sprawdzonymi i zawsze smacznymi) przepisami z rodziną i przyjaciółmi. Zwykle służy nam jak „karteczki z przepisami od babci, czy cioci” włożone gdzieś w opasłą książkę kucharską. Po te karteczki zwykle sięgamy znacznie częściej, niż po przepisy z wielkich ksiąg i….. stąd pomysł na nazwę strony.

Przepisane.pl nie służy do zarabiania pieniędzy, nie ma tu żadnych reklam, a każdy, kto ją współtworzy, po  prostu kocha pyszne jedzenie.

[edit 26.03.2020) Dotychczas serwis nie zawierał reklam, jednak sytuacja w Polsce ze względu na epidemię nieco zmieniła optykę. Te kilka reklam – być może pozwoli – utrzymać serwer i domenę.

Pozdrowienia dla wszystkich gotujących potrawy, których sam zapach przywodzi na myśl najpiękniejsze chwile życia.

Smacznego!

 

Kilka „przepisanych” oryginałów:

przepisane-ciastka-przez-maszynke-rysiek przepisane-domowa-czekolada-babci-irenki-pisal-maly-radzio przepisane-kaczka-pieczona-z-jablkami-pani-ludwiki przepisane-lody-domowe przepisane-rogaliki-a-la-irenka

§ Informacja prawna dotycząca zdjęć:

Informujemy, że wszystkie zdjęcia potraw umieszczone na blogu przepisane.pl są własnością autora portalu. Jakiekolwiek ich użycie bez zgody autora serwisu będzie traktowane jako naruszenie majątkowych praw autorskich i autor może wystąpić o roszczenie finansowe na drodze prawnej.